Beran 21.3. - 20.4.

16 položek celkem
Dámské náramky přátelství
Novinka Tip VÁNOCE
699 Kč

Máte nerozlučnou kamarádku, se kterou jste propojeny tělem i duší? Darujte ji půlku sebe a vyjádřete ji tím jak moc si jejího přátelství vážíte a to v podobě minerálního náramku...

180/15
Dámský minerální náramek plodnosti
Akce Výprodej VÁNOCE
359 Kč –17 %
299 Kč

Minerální dámský náramek početí a plodnosti, podporuje početí miminka, pomáhá při porodu a dodávají oporu při prvních krůčcích mateřstvím. 

168/15
Dámský minerální náramek rovnováhy
Novinka VÁNOCE
359 Kč

Náramek z léčivých minerálních kamenů v elegantním provedení, je vhodný především pro ženy, které se narodily ve znamení Vah, Panny, Lva, Kozoroha, Berana a Ryb. Minerály se...

141/15
Dámský náramek k propojení čaker
Tip VÁNOCE
369 Kč

Čakrový náramek v jednoduchém provedení, kde každý minerál představuje jednu čakru. Kameny dodají tělu klid a položí tělo do relaxace. Náramek je vhodný pro všechna znamení...

72/15
Dámský náramek klidu a lásky
Tip VÁNOCE
339 Kč

Náramek v jemných odstínech růžové doplněné přívěskem řeckého kříže z přírodního surového růženínu jsou skvělým léčebným doplňkem při boji s těžkými nemocemi. Minerály dodávají...

56/15
Křišťálový vánoční náramek
Novinka VÁNOCE
359 Kč

Dámský náramek pouze z přírodního a praskaného křišťálu, je náramek, který tu ještě nebyl. Kámen sebou nese čistou a silnou účinnou moc. Kameny jsou doladěny filigránovou korálkou.

195/15
Minerální dámský náramek úspěchu
Novinka Tip VÁNOCE
379 Kč

Říká se, že za každým úspěšným mužem, stojí silná žena. A přesně pro takové ženy je určen tento náramek. Použité minerální kameny jsou zvoleny tak, aby byly ženě oporou a...

192/15
Minerální dámský náramek vnitřního rozvoje
Novinka VÁNOCE
359 Kč

Dámský minerální náramek správného mentálního rozvoje ženy. Jeho výjimečnost, je podržena použitím přívěsku kolibříka.

201/15
Minerální náramek vánoční energie
Novinka VÁNOCE
349 Kč

Minerální náramek je vytvořen z mimořádně mocných kamenů. Kameny, mají obrovskou ochrannou sílu, která dodá každé ženě potřebnou energii. 

129/15
IMG E8625
Tip VÁNOCE
349 Kč

Pánský minerální čakrový náramek, který dodává tělu léčebné účinky. Náramek je určen pro všechny sebevědomé muže, kteří ocení originalitu. 

102/17
Pánský náramek posilující rovnováhu
349 Kč

Pánský minerální náramek pro všechny kreativní a tvůrčí muže co rádi sportují a žijí zdravý životní styl a v neposlední řadě si umí užívat života.

96/17
Pánský náramek síly
349 Kč

Pánský minerální náramek z léčivých kamenů v tmavých univerzálních barvách, které se hodí ke všemu. Polodrahokamy vám dodají energii a pozitivní pohled na svět. 

63/17
Nahoru
Další produkty

Beran 21.3. - 20.4.

Beran, je považován jako zástupce ohnivých znamení. Zvířecí symbol berana, zastupuje vůdčí temperament a bojovnost. Člověk narozený ve znamení berana, by měl sahat po náramku, který podporuje odvahu, cílevědomost, upřímnost, sebedůvěru a rozvíjí fantazii. Jsou sice velmi impulzivní, umí však na druhou stranu jako jediné znamení nalézat tu správnou cestu kompromisů. Býk je také velmi věrné znamení. Dalším vhodnými kameny pro berana jsou ty, které v náramcích zastávají funkci léčivou v oblasti čelní čakry, jelikož berani často trpí na bolesti hlavy, očí a migrény. Proto je vhodné sahat po náramku červené barvy. Která nejen že tiší bolest dané čakry, ale zároveň také podporuje a rozvíjí osobnost tohoto znamení. Beran by měl nosit náramky s polodrahokamy jakou jsou například rose gold hematit, jaspis, karneol, ohnivý praskaný achát a červený jadeit. 

 

Náramky

Pro berana jsou typické výrazné ale někdy také lehce pastelové odstíny kamenů. Nejtypičtějším kamenem pro toto výrazné znamení je  hematit, výjimečný je svým lesklým vzhledem, který dodává beranovi pocit luxusu a noblesy. Nejčastějším hematitem, který naleznete na našich náramcích v dámských variantách je rose gold hematit. V pánských náramcích zase naopak klasický kouřově tmavý. Kámen zvyšuje sebevědomí, vůli a chuť k životu. Posiluje slabé stránky nositele a utlačuje do pozadí jeho negativní vlastnosti. Náramek s tímto kamenem je vhodné nosit v roztěkaných a zmatených náladách. Ideálním společníkem je náramek také plachým ženám, dodává jim odvahu, spontánnost, vůli a schopnost přežít. Upravuje menstruační cykly a bolesti. Výborný je také na křečové žíly, hemoroidy, otoky a sraženiny.