Jak se správně starat o své náramky?

Aby vaše náramky, fungovali a vypadali jako nové je potřeba dodržovat při jejich nošení a odkládání pár zásadních kroků. Nemusíte péčí o ně věnovat hodiny ale občas si na ně vzpomenout a postarat se o to, aby si udrželi svoji životnost co nejdéle.

Jak minerály nabíjet?

Jako první krok k tomu, aby vaše náramku fungovali co nejspolehlivěji tak je důležité vybírat především srdcem ♥. Volte také náramky, které nejen že splňují požadavky, jak by měli kameny na vás působit, ale především aby se vám náramek líbil. Po tom, co náramek dorazí k vám, je potřeba ho nabít. Korálky, které používáme tak před navlečením nabíjíme a věnujeme jim veškerou péči. Je ale stejně potřeba když se dostanou do vašich rukou proces zopakovat.

Náramky nabíjíme na slunečním nebo měsíčním světle.

Náramky, které si vyberete nabijete na slunečním nebo měsíčním světle. Podle toho, které minerály na náramku jsou. Projektivní kameny nabíjíme na slunečním světle a receptivní na měsíčním při úplňku. Pokud se kameny v náramcích míchají, tak se nabíjí podle toho, které kameny v náramku převládají, zda projektivní či receptivní.  Náramek před nabitím vždy potřeme navlhčeným hadříkem (ozdobné komponenty nepotíráme), následně vysušíme a dáme na parapet, kde necháme na přímém světle zhruba 8 hodin. Tento proces stačí opakovat jednou za tři měsíce. 

Jak správně náramky nosit?

Minerální náramky se stanou okamžitě vaší závislostí, nikdy jich nebudete mít dost a nikdy je nebudete už chtít sundat. Náramky je ale přeci dobré sundat a občas si od jejich energie odpočinout. Kamenům nedělá dobře přílišný pot, proto je dobré sundávat náramky při sportu. Dále se nedoporučují náramky namáčet ve vodě, plavat či se s nimi sprchovat nebo koupat ve vaně. Pro správnou účinnost byste s nimi neměli ani spát. Pokud máte náramek s kameny, které zahání noční můru, podporují klidný a nerušený spánek, dejte si náramek pod polštář nebo do blízkosti vašeho polštáře. Občas může být energie náramků tak silná, že se vám při jejich nošení může motat hlava nebo cítit úzkosti. V tomto případě je důležité si na náramky zvykat velmi pomalu. Noste je nejprve doma, pár hodin především při nějaké činnosti, aby se energie upravila.

Náramky uchovávejte spíše ve tmě.

Náramky uchovávejte na tmavém místě. Přímý slunečný svit či světlo jim nedělá příliš dobře. Kameny mohou po nějaké době ztratit barvu, není to kvalitou a nehledejme za tím žádný jiný důvod, některé kameny se nošením mohou opotřebovat, vytratí se z nich energii (nejsou bezedné) a stane se tak také při působnosti světla.

Co když mi náramek dosloužil?

Pokud máte pocit, že náramek nosíte dlouho, už nesplňuje funkci jako dřív, je dobré se náramku vzdát. Náramek nevyhazujte mezi odpadky. Nejlepší cesta, která pro náramky existuje je zakopat minerální náramek do země, aby se energie uzemnily a ukončili svoji součinnost.

 Přejeme vám, ať dělají náramky co největší radost a stanou se vaší součástí.