Jakou zvolit správnou velikost náramku?

Jak vybrat správnou velikost náramku? Je to jednoduché, stačí vám k tomu pouze krejčovský metr.

Vybrat si správný minerální náramek je velmi důležité, důležitější je ale to, aby nám náramek seděl co nejlépe. Náramek by neměl padat z ruky, vytvářet v nás pocit, že ho můžeme jednoduše ztratit zároveň by ani neměl být natolik obtažený na zápěstí abychom měli otlačené kameny na kůži. Nejideálnější varianta je ta, že se s náramkem budeme cítit dobře a úplně zapomeneme na to, že ho právě máme na sobě. Ke správnému změření velikosti, je nejlepší použít krejčovský metr, který omotáme kolem zápěstí v úrovni, ve které zhruba náramek budeme nosit. Minerály jsou navléknuté na pružné gumičce, proto vždy ke konečné změřené délce přidáme půl centimetru. Metrem vždy měříme úplně napevno.

Pokud se náramek chystáte darovat a neznáte přesnou velikost zápěstí budoucího nositele, kontaktujete nás na info@mineralninaramky.cz a my vám rádi poradíme. Kdyby velikosti nevyhovovala, zdarma vám náramek upravíme. Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení