Receptivní a projektivní minerální kameny

Naše náramky jak na míru tak ty, co najdete v naší nabídce, jsou složeny především z minerálů, které se energeticky doplňují a vytváří silnou léčebnou funkci. Kameny tak rozdělujeme na projektivní, receptivní a kameny dvojí polarity. Je důležité, aby kameny byly vybírány tak, aby se energie navzájem nerušili. Náramky se dají vybrat několika způsoby, jeden způsob je podle znamení zvěrokruhu, řešení zdravotních problémů a nebo také pouze podle vzhledu. Důležité je také to, aby náramek na první pohled zaujal a dané minerály si vás získali podle vzhledu. Přitáhnutí minerálů je také velmi důležité. 

Popis obrázku

Mezi projektivní kameny je považován - Achát (ohnivý, bambusový, bláznivý, pruhovaný), Citrín, Granát, Hematit, Regalit, Karneol, Křišťál, Láva, Obsidián, Onyx, Rodonit, Tygří oko a Turmalín.

Receptivní kameny - Achát (mechový, modrý, šedý), Ametyst, Chryzokol, Jadeit, Třešňový jaspis, Modrý a šedý křemen, Měsíční kámen a Perla.

Posledním rozdělením jsou kameny, které vyzařují smíšenou energii a jsou lehce slučitelné. Mohou se kombinovat s oběma typy minerálů a umocňují jejich sílu. Mezi tyto polodrahokamy řadíme - Avanturín, Fluorit, Praskaný, zmatněný křišťál a Lapis lazuli.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení