Receptivní a projektivní minerální kameny

Naše náramky jak na míru tak ty, co najdete v naší nabídce, jsou složeny především z minerálů, které se energeticky doplňují a vytváří silnou léčebnou funkci. Kameny tak rozdělujeme na projektivní, receptivní a kameny dvojí polarity. Je důležité, aby kameny byly vybírány tak, aby se energie navzájem nerušili. Náramky se dají vybrat několika způsoby, jeden způsob je podle znamení zvěrokruhu, řešení zdravotních problémů a nebo také pouze podle vzhledu. Důležité je také to, aby náramek na první pohled zaujal a dané minerály si vás získali podle vzhledu. Přitáhnutí minerálů je také velmi důležité. 

Popis obrázku

Mezi projektivní kameny je považován - Achát (ohnivý, bambusový, bláznivý, pruhovaný), Citrín, Granát, Hematit, Regalit, Karneol, Křišťál, Láva, Obsidián, Onyx, Rodonit, Tygří oko a Turmalín.

Receptivní kameny - Achát (mechový, modrý, šedý), Ametyst, Chryzokol, Jadeit, Třešňový jaspis, Modrý a šedý křemen, Měsíční kámen a Perla.

Posledním rozdělením jsou kameny, které vyzařují smíšenou energii a jsou lehce slučitelné. Mohou se kombinovat s oběma typy minerálů a umocňují jejich sílu. Mezi tyto polodrahokamy řadíme - Avanturín, Fluorit, Praskaný, zmatněný křišťál a Lapis lazuli.