MInerální náramky listopadového ÚPLŇKU

Listopadový úplněk, poslední podzimní úplněk, který si musíme vychutnat jak se sluší a patří. Je důležité uvědomit si, co nám tohle roční období dalo ale i vzalo. Poděkovat přírodě za teplé dny, za hru barev, kterou nám podzim dopřává. Je potřeba poděkovat, rozloučit se a vítat zimu. 

Úplněk v listopadovém měsíci připadne na 8. listopadu 2022 a nastane v pravé poledne přesněji v 12:01. Úplněk bude rezonovat ve znamení Býka. Listopadový úplněk nás nabádá prožít život plnými doušky. Začít si užívat přítomnosti, uvědomovat si to co máme a být za to vděčni. Tento podzimní měsíc nás nabádá k navozování nových kontaktů a je otevřen novým milostným vztahům. Energii se také vyplatí vložit do tvorby finanční stability. Býci se v tomto období budou cítit klidní, emočně vyrovnaní. Jejich mysl je soustředěná, přemýšlí prakticky a cítí vetší zodpovědnost než v jiných dnech. 

 

Zdraví: listopadový úplněk působí na oblast krku - hrtan, šíje, hlasivky, jícen, můžete cítit také pálení žáhy nebo bolest krku, nateklé krční mandle. Tyto oblasti jsou citlivé proto je dobré ve dne úplňku a pak čtyři dny po něm je nezatěžovat. Při každém úplňku a v následujících dnech, je dobré celé tělo zrelaxovat a šetřit ho. K čemuž také nabádá chladné podzimní počasí. 

 

Vhodné bylinky jsou pro listopadový úplňkový den a dny následující například šalvěj, pampeliška, kopretina řimbaba - která působí jako dobré analgetikum proti zánětu.