Minerální náramky NOVOLUNÍ

Minerální náramky novoluní.. proč novoluní? Je to jednoduché, byly vyrobeny z kamenů, které vystihují účinky daného novoluní ale především, jsou nabity jeho energií, při dobíjecím rituálu přímo v den novoluní. 

Říjen - říjnové novoluní nastane 25.října ve 12:48 hod. Jde o novoluní ve znamení Štíra, které se tentokrát pojí s částečným zatmění slunce. Tohle novoluní bude pro nás speciální a to z jednoho prostého důvodu, jasně nám dá najevo, kde v životě je potřeba udělat změnu. Dodá nám odvahu začít znovu ať už se to bude týkat jakékoliv oblasti. Pomůže nám ze života vypustit vše toxické, vše co nás ubíjí a stahuje ke dnu. Dny o kolo novoluní budou velice náročné a emočně vypjaté. Čím se ale bude měsíc blížit více k úplňku, budou bouřlivé emoce ustávat a začnou se vyjasňovat nové začátky a pohřbená negativní energie, která se nás do novoluní držela. 

V oblasti zdraví může mít novoluní vliv na střeva, zažívací ústrojí, konečník a pohlavní orgány. Je tedy dobré posilovat sakrální a kořenovou čakru. Doporučují se pít bylinné čaje například heřmánek, kontryhel a maliník. 

Štír je vodní a pevné znamení, vládne mu planeta Pluto a Mars. Chcete se dozvědět o znamení Štíra více? 

Pokud vás síla novoluní zaujala, můžete si vybrat limitovaný minerální náramek vytvořený s účinky novoluní.