Rudraksha náramky - síla přímo od Boha

Rudraksha síla přímo od Boha

Na našem eshopu, naleznete náramky, které jsou složeny z rudrakshy. Náramky se hodí ke každé ezoterické duši, která ráda medituje, relaxuje a cvičí jógu. Na své si přijdou také muži, i pro ně máme náramky s tímto božským semínkemCo to vlastně ta rudraksha je? Rudraksha je semínko z věčně zeleného stromu, který se jmenuje Elaeocarpus ganitrus. Tento strom  bychom našli od samotného úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii až po jihovýchodní Asii.
Název rudraksha v překladu znamená Boží slzy. Podle legendy, by mělo jít o slzy hinduistického boha Shivy. Legenda praví, že tento název vznikl tak, že jednoho dne bůh Shiva usedl na zem a začal meditovat za sto šťastných, zdravých a bohatých let pro celé lidstvo. Když celý meditační ceremoniál dokončil, začal nečekaně plakat slzy soucitu. Jakmile slzy dopadly na zem, na jejich místě začaly vyrůstat stromy, jejichž plody Rudrakshi mají božskou energii a moc přinášet do života zdraví, štěstí a harmonii.

Náramky s rudrakshou změní karmu nositele a vedou ho po pravé cestě za jeho pravým cílem.
Rudraksha odbourává stres, pomáhá lépe snášet těžké životní situace.
Přináší čistou a jasnou hlavu. Zvyšuje sílu intuice, koncentrace, dodává odvahu a porozumění.
Podle ajurvédy jsou náramky s rudrakshou pomocníkem při bolestech hlavy, migrény, vysokého krevního tlaku a zahání ekzémy všeho druhu.


Toto posvátné semínko ochrání všechny cestovatelé, pomůže vám zdolat překážky ať už jste kdekoliv ve světě. 

Jak ji nosit a správně se o rudrakshu starat?

Manipulace s rudrakshou je velmi jednoduchá. Náramek, který obsahuje toto semínko bychom měli mít stále u sebe. Měl by být nošen na levé ruce. Nabíjení energie by mělo probíhat na přímém slunci. Velmi prospěšné je také náramek jednou začas omýt ve studené vodě.

Pokud vás posvátné semínko zaujalo, stačí si jen vybrat z našich rudrakshových náramků a začít si užívat život.