Býk 21.4. - 21.5., Strana 2

17 položek celkem
IMG E8625
Tip
349 Kč

Pánský minerální čakrový náramek, který dodává tělu léčebné účinky. Náramek je určen pro všechny sebevědomé muže, kteří ocení originalitu. 

102/17
Pánský náramek síly
349 Kč

Pánský minerální náramek z léčivých kamenů v tmavých univerzálních barvách, které se hodí ke všemu. Polodrahokamy vám dodají energii a pozitivní pohled na svět. 

63/17
Sada harmonizačních čakrových náramků
649 Kč

Sada dvou čakrových náramků, které detoxikují tělo a dodávají harmonii vašim čakrám. 

69/15
Univerzální čakrový náramek pro muže i ženu
Tip
349 Kč

Minerální čakrový náramek vhodný pro muže i ženy. Dostává do rovnováhy čakry. 

99/15
Univerzální náramek z dračího achátu
Tip
299 Kč

Univerzální náramek z dračího achátu vhodný pro všechny muže ale i ženy, které v sobě nesou uměleckého ducha. Doplní jakýkoliv jiný minerální náramek, který rádi nosíte, nebo si...

186/15

Býk 21.4. - 21.5.

Býk jedno ze zemských znamení, které se nenechá ničím rozhodit, zůstává vždy nohama na zemi a zachovává si klidnou hlavu. Je velmi prakticky, má rád stálost nerad mění fungující věci, typická je pro něj také vytrvalost a smyslnost. Je rozvážný, zodpovědný, příjemný a dokáže být také velice vtipný. Většinou se nejedná o znamení, které by bylo považováno za extrovertní. Rádi naslouchají a mlčí. Býci jsou nositelé extravagance, jsou značně spjati s přírodou, proto náramkem v zelené, růžové nebo modré barvě nešlápnete vedle.  S charakteristickými barvami býka, je také spojena krční čakra, která může u osob narozených v tomto znamení vytvářet značné zdravotní problémy. Nejčastěji se jedná o opakované angíny, ztrátu hlasivek, rýmu, zalehnutí uší či vážnější problémy se štítnou žlázou, právě také na tyto zdravotní komplikace jsou ideální náramky právě v barvě Býka. Pokud jsou obtíže již nesnesitelné a bolestivé, je tedy namístě vyhledat náramky, které působí na daný problém prostřednictvím minerálů. Kameny, podporující rozvoj osobnosti jsou růženín, amazonit, křemen. 

 

Náramky

Pro býka zůstává nejtypičtější krystal tygří oko. Nositelé, náramku s tygřím okem bystří své smysly, které jim pomáhají při odhalení falešných a zlých lidí a zároveň je také odhání. Potlačuje deprese a zlepšuje náladu. Zvyšuje sílu a energii. Jeho služby spočívají v ochraně. Tento mocný kámen překonávat strach ze selhání, vyrovnává činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich praktické využití. Udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang. Zbavuje se nadměrné tvrdohlavosti. Dodává kreativitu a podporuje tvůrčího ducha. Kámen má schopnost přitáhnout k člověku bohatství aniž by se stal nenasytným. Jeho sílu ocení všichni cestovatelé, neboť jim přináší ochranu. 

Mezi další kameny, které podporují osobnost a energie tohoto znamení jsou chryzokol, lapis lazuli, achát a rodonit.