Lev 23.7. - 22.8.

8 položek celkem

Cena

389689
1389689
Dámský minerální náramek EMPATIE
Novinka
389 Kč

Minerální náramek intuice, empatie a citlivého porozumění okolí. Náramku dominuje srdíčko z broušeného mechového achátu. 

282/15
236092465 156751223252996 1871404365542015081 n
Tip
389 Kč

Dámský pastelový náramek 6mm minerálních korálků navodí pocit klidu a pohody. Náramek vás zavede do světa dobré nálady a radosti.

228/15
Minerální náramek SEBELÁSKY
Novinka
399 Kč

Náramek otevírá srdeční čakru, čakru lásky, vášně, milovaní a porozumění. 

300/15
Minerální náramek SOUZNĚNÍ
Novinka
410 Kč

Dámský minerální náramek navozuje přátelskou atmosféru. 

285/15
Minerální náramek VOLNOSTI
Novinka
399 Kč

Minerální náramek znovunalezení síly do života, chuť do nových věcí, pomáhá při zařazení do každodenního života. 

288/15
Minerální náramek VYROVNANOSTI
Novinka Tip
389 Kč

Bílý elegantní minerální náramek plný pozitivní energie.

330/15
Minerální náramky LÁSKY
Tip
689 Kč

Sada dvou minerálních náramku v pestrých barvách, detoxikují tělo a dodávají harmonii a radost do života. 

69/15
Modrý minerální náramek
Novinka
409 Kč

Minerální náramek laděný do modré barvy. Barvy komunikace, hlasivek, hltanu, vodního živlu a nebe - nových cest. 

291/15

Lev 23.7. - 22.8.

Ohnivé znamení tělem i duší, taková vystihující charakteristika patří osobám, narozených ve znamení lva. Rádi září ve společnosti a jsou také středem pozornosti.  Jde o vítězná znamení, která se neumí smířit s porážkou a nikdy nic nevzdávají. Jsou velmi ambiciózním znamením, kterým nevadí dril a učení. Milují sami sebe, žijí pro slávu, obdiv a chválu. Lev se nikdy nerad omezuje, má rád svoji vysokou životní úroveň, na kterou se za každé situace velmi často během svého života dostane. Je vůdčí osobou, nerad se podřizuje druhým, rád určuje směr a pravidla. Nese v sobě podnikavého ale zároveň důstojného ducha je velmi poctivý a nemá rád lhaní a lest. Je vznešený, velkorysý, společenský, a když to jde tak rád pomůže. Osobnost Lva je temperamentní, chytrá, okouzlující, jsou nadměrně inteligentní, jsou věrní a praktičtí. Žijí přítomností a pro vše nachází logická řešení, což jim občas může dělat problémy ve vztahu. Pokud má lev problémy v partnerském, přátelském nebo pracovním vztahu pak je vhodné sahat pro náramek tvořený z růženínu, který napomáhá probouzet v nositeli lásku a soucit. Zvládne pak lépe vztahové problémy, jelikož bude více nakloněn řešení.  Lev má rád luxus proto mu uděláte radost s náramkem ve žluté barvě, která také dominuje Slunci a všem ohnivým znamením. Povzbuzuje, pomáhá k uvolnění a relaxaci, se kterou Lvi z důvodu těžké a ustavičné práce můžou mít problém. 

Náramky

Ideálními kameny pro znamení lva jsou křišťál, citrín, křemen, achát, tygří oko, onyx a topaz. Vyzdvihnout je však potřeba především achát, který svými vlastnostmi a účinky charakterizuje lva nejlépe. Jedná se o jednoduchý a smyslný kámen, který dodává nositeli klid, odvahu, sílu, léčení, dlouhověkost, lásku, ochranu a uzemnění. Mezi jeho léčebné účinky patří povzbuzování trávicího traktu, napomáhání při léčbě očí, žaludku a dělohy.  Dodává tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje upřímnost, léčí vnitřní zlobu, čistí lymfatický systém a vypořádává se s kožními nemocemi. Mezi náramky, objevíte různé druhy achátů, jejich účinky se však výrazně neliší. 

Mechový achát -  silně spjat s přírodou, má v sobě spoustu pozitivní a přírodní energie, jako byste objali strom, vhodný pro porodní asistentky, lékaře, ošetřovatelky, učitelky v mateřské školce nebo vychovatelky v ústavech. 

Bambusový achát - působí na pleť, dodává ji zdravou barvu a strukturu,  vytváří správnou produkci kolagenu, ideální pro povolání pohybující se často venku. 

Ohnivý praskaný achát -  zmírňuje porodní bolesti, zajišťuje zdárný průběh porodu, léčí infekce, nachlazení a snižuje horečku.

Pruhovaný achát - osvěžuje duši a ukazuje vše krásné okolo, zlepšuje sebedůvěru a posiluje pozitivní vlastnosti. 

Šedý achát - působí na stres, uklidňuje, uvolňuje zatuhlý krk, hojí ušní, krční infekci a  léčí štítnou žlázu. 

Modrý achát - ochlazuje a detoxikuje tělo, je zdrojem síly při léčbě zlomenin.