Nechte si vytvořit originální náramek z minerálů

Vytvořte si náramek přímo pro vás. Na výběr máte z nespočet minerálů a přívěsků. Pokud si nejste jistí s výběrem toho správného minerálu, navštivte vzorník, který vám k výběru pomůže. Zvláštní přání připisujte do poznámek ve spodní části formuláře. U sestavování náramku není nic nemožné a fantazie vítána. Těšíme se!

Proč si nechat vytvořit náramek právě od nás?

  • Originální náramek pro vás či vaše blízké
  • Přesně podle vašich představ
  • Velký výběr minerálů
  • Přátelský a osobní přístup
  • Možnost osobního odběru hned na několika místech

Nezávazný poptávkový formulář Tento poptávkový formulář je nezávazný, po jeho odeslání vám na emailovou adresu zašleme nabídku. Tento poptávkový formulář je nezávazný, po jeho odeslání vám na emailovou adresu zašleme nabídku.

Máte-li zájem o některý z hotových náramků nabízených na těchto stránkách, napište do poznámky pouze jeho název a případně úpravu.
Osobní údaje :
Výběr minerálů : TIP: Pro správnou volbu počtu korálků změřte obvod zápěstí (v mm) a vydělte jej zvolenou velikostí korálku (viz níže „Výběr velikosti korálků“). Nevíte-li si rady, jaký počet či jakou velikost korálků zvolit, napište do poznámky pouze obvod zápěstí a my vám poradíme :)
(prohlédněte si náš vzorník)
TIP: Pro správnou volbu počtu korálků změřte obvod zápěstí (v mm) a vydělte jej zvolenou velikostí korálku (viz níže „Výběr velikosti korálků“). Nevíte-li si rady, jaký počet či jakou velikost korálků zvolit, napište do poznámky pouze obvod zápěstí a my vám poradíme :)
Výběr velikosti korálků : Pokud si přejete kombinaci korálků v různých velikostech, napište to do poznámky.
Výběr přívěsku :
Místo odběru :
Poznámka / specifikace :

Položky označené * je nutné vyplnit.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Odesláním formuláře s tím souhlasíte.