Váhy 23.9.-23.10.

5 položek celkem

Cena

389689
1389689
Dámský minerální náramek EMPATIE
Novinka
389 Kč

Minerální náramek intuice, empatie a citlivého porozumění okolí. Náramku dominuje srdíčko z broušeného mechového achátu. 

282/15
Minerální náramek SÍLY
Novinka
409 Kč

Kameny jsou silně spjaty s přírodou, uzemnění, navozují pocit bezpečí, harmonizují.

297/15
Minerální náramek VYROVNANOSTI
Novinka Tip
389 Kč

Bílý elegantní minerální náramek plný pozitivní energie.

330/15
Minerální náramky LÁSKY
Tip
689 Kč

Sada dvou minerálních náramku v pestrých barvách, detoxikují tělo a dodávají harmonii a radost do života. 

69/15
Modrý minerální náramek
Novinka
409 Kč

Minerální náramek laděný do modré barvy. Barvy komunikace, hlasivek, hltanu, vodního živlu a nebe - nových cest. 

291/15

Váhy 23.9.-23.10.

Znamení, kterému holduje podzim. Jsou vzdušné znamení to znamená, že rádi tráví svůj volný čas venku v přírodě. Nejsou to rozhodně městské typy, hledají unik do liduprázdného lesa a tráví rádi čas se svými nejbližšími. Váhy mají dvě tváře, dokáží pochlebovat ale také zabodnout kudlu do zad. Vycítí kdy a kde je nejlepší udělat nějaký podvod a nepatří k těm nejupřímnějším znamením. Na druhou stranu dokáží být ale velice empatičtí a umějí skvěle poradit. Planeta vahám náleží Venuše, což znamená že pokud se ve znamení vah narodí žena, je pečlivá, jemná, citlivá a vnímavá. Muž, který má po boku ženu, která se narodila v tomto znamení je nejšťastnějším mužem na světě, pokud si ji ovšem váží a nezradí ji, pak se nejčastěji ukáže druhá tvář vah. Pokud se narodí v tomto znamení muž, je to skvělý milenec, je hodný a něžný. Nemá rád drsné a surové jednání. Má rád hudbu a poezii. Je hodně ctižádostivý a považuje se za vůdčí typ. 

Náramky

Barva, která váhy vystihuje je růžová. Je to barva citů, lásky, usmíření, porozumění, harmonie a silného přátelství. Růžovou barvu nosí především samostatné a silné osobnosti. Kameny, které by měli váhy v náramcích volit jsou růženín, křišťál, měsíční kámen, nefrit, jadeit, růžový avanturín a achát.